Terminale

Możliwość dokonywania zapłaty w formie bezgotówkowej za towary i usługi jest korzyścią dla obu stron. Po pierwsze wygodny i bezpieczny sposób płacenia zadowala klientów, z drugiej strony właściciele sklepów akceptujący karty, zyskują nowych nabywców.

Oferujemy Państwu możliwość elektronicznej sprzedaży kart doładowujących PREPAID  z dowolnego miejsca i o każdym czasie za pomocą naszego Terminala doładowań GPRS.

Terminal jest urządzeniem zamontowanym w punkcie handlowym. Za jego pośrednictwem sprzedawca ma możliwość generowania kart prepaid w formie doładowań elektronicznych.

Doładowania sprzedawane są w postaci wydruków z Terminala, zawierających dane o nominale karty oraz numer kodu (kombinacji znaków cyfrowych) umożliwiający uzupełnienie konta telefonu komórkowego.

BEZPIECZEŃSTWO:

W razie kradzieży, bez znajomości zabezpieczającego kodu umożliwiającego autoryzację sprzedaży, terminal jest bezwartościowy - nie można przy jego pomocy doładować komórki nawet jednym impulsem. Każdy Partner i jego pracownicy, upoważnieni do obsługi terminala, posiadają kod dostępu który wprowadzają przed każdą transakcją. Każda transakcja jest zapisywana na „konto” sprzedawcy, który jej dokonuje.

 

Dostępne są już terminale płatnicze !!!